حدود 1 سال قبل

دعوت به ثبت نام اساتید استان در سایت انجمن+نحوه ثبت نام

✳️ با سلام خدمت اساتید و اعضای انجمن صنفی اساتید مدعو دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی استان اصفهان ✳️

✅ پس از چندین ماه پیگیری، بالاخره با همکاری اساتید و کارشناسان مختلف حقوقی و فنی، سایت رسمی انجمن به آدرس iaiu.ir بر روی بستر سوتل به صورت رایگان راه اندازی شد، لذا همکاران و اساتیدی که پیش از این عضو این بستر بوده اند، بدون نیاز به ثبت نام مجدد، می توانند با اطلاعات حساب کاربری خود وارد سایت صنف شوند.


🌐 اطلاعات مورد نیاز جهت ثبت نام و عضویت:
1️⃣ تصویر کارت ملی
2️⃣ تصویر آخرین مدرک تحصیلی
3️⃣ تصویر گواهی یا قرارداد یا مدرک معتبری مبنی بر تدریس در دانشگاه
4️⃣ عکس پرسنلی


🔰 مراحل عضویت:
1️⃣ ثبت نام در سایت انجمن ترجیحا با استفاده از ایمیل و شماره موبایل از طریق لینک زیر(اساتیدی که از پیش حساب کاربری دارند، می توانند در همین بخش صرفا وارد سایت شوند و در صورت فراموشی رمز عبور خود، از لینک مربوطه استفاده نمایند؛ همچنین با موبایل نیز می توانید از این سایت استفاده کنید):2️⃣ پس از ثبت نام، به صفحه اول سایت مراجعه کرده و دکمه "ثبت درخواست عضویت" را بزنید. این دکمه تا قبل از درخواست عضویت  مراجعه به بخش "خصوصی" پروفایل کاربری خود به آدرس زیر و تکمیل اطلاعات فردی خود به خصوص عکس مناسب (با کلیک بر روی تصویر پروفایل جهت درج در سایت) و تصویر کارت ملی در قسمت "اطلاعات شخصی" و در قسمت "اطلاعات مکان"، محل سکونت یا کار خود را مشخص نمایید.

iaiu.ir/Site/Dashboard


3️⃣ مراجعه به بخش "تحصیلات" در پروفایل خود و وارد کردن سوابق تحصیلی به خصوص آخرین مقطع به همراه تصویر گواهی مربوطه. در وارد کردن تصاویر گواهی مربوطه مانند گواهی تحصیلات دقت نمایید که سطح دسترسی آنها چنانچه عمومی باشد، بعدا توسط هر شخصی قابل رویت است. در صورتی که مایل نیستید هر شخصی بتواند مدرک شما را مشاهده کند، سطح دسترسی را با مقدار "سازمانی" مشخص کنید.

iaui.ir/Dashboard/ProfileEducation4️⃣ مراجعه به بخش "تجربه شغلی" و وارد کردن سوابق تدریس خود به خصوص محلی که هم اکنون در حال تدریس هستید و ضمیمه نمودن تصویر گواهی تدریس تان (گواهی تدریس یا قرارداد یا هر گونه مدرک معتبری دال بر تدریس) و  تنظیم سطح دسترسی تصویر گواهی (مشابه تصاویر مرحله 3 فقط در بخش تجربه شغلی).

iaui.ir/Dashboard/ProfileExperience


5️⃣ در صفحه داشبورد خود، بخش ارتباطات، قسمت سازمان های من، عکس پرسنلی مناسبی جهت استفاده در کارت عضویت ارسال نمایید (چنانچه در بخش خصوصی پروفایل تصویر پرسنلی ارسال کرده باشید، نیاز به تصویر مجدد نیست، این قسمت برای اشخاصی مناسب است که می خواهند در سازمان های مختلف با تصاویر پرسنلی مختلفی عضو شوند).


6️⃣ در این مرحله اطلاعات شما توسط مسئولین صنف بررسی می شوند و در صورت کامل بودن، اطلاعات شما تأیید می شوند و ایمیل یا پیامکی برای شما ارسال خواهد شد و سپس می توانید با مراجعه به سایت از طریق لینک دریافت شده در ایمیل، نسبت به پرداخت حق عضویت خود اقدام نمایید. در هنگام پرداخت دقت نمایید که تا زمان ثبت شرکت انجمن و اخذ درگاه بانکی مجزا، از درگاه اینترنتی بستر سوتل استفاده می شود اما مبلغ پرداخت شده به حساب صنف واریز خواهد شد. همچنین اساتیدی که پیش از این هزینه عضویت خود را به صورت دستی پرداخت کرده بودند، در این مرحله به صورت خودکار پرداخت آنها تأیید می شود و نیازی به انجام کار خاصی ندارند. جهت مشاهده لینک پرداخت می توانید در پروفایل خود، بخش "ارتباطات" به قسمت "سازمان های من" به آدرس زیر مراجعه کنید:

iaiu.ir/Dashboard/ConnectionUserOrganizations7️⃣ به محض آماده شدن کارت عضویت شما، پیامک یا ایمیلی برای شما ارسال شده و نحوه تحویل کارت توضیح داده خواهد شد. چنانچه محل سکونت یا کار خود را در پروفایل تان مشخص کرده باشید، می توانیم کارت عضویت را برای شما پست نماییم.


❇️ پس از تکمیل عضویت شما استاد گرامی، مشخصات شما از طریق آدرس زیر برای همگان قابل رویت خواهد بود. لازم به ذکر است انجمن در نظر دارد توسط نامه ای رسمی به تمامی دانشگاه ها و مدیران گروه، مشخصات این صفحه را اعلام نماید تا بتوانند در صورت نیاز، از اعضای انجمن جهت تدریس استفاده نمایند و انجمن بتواند به نحوی به اشتغال اعضا کمک نماید.

iaiu.ir/Site/Users


❇️ اساتیدی که شرایط لازم جهت عضویت در انجمن را ندارند اما مایل به همکاری با انجمن هستند، می توانند در این سایت ثبت نام کنند تا رزومه آنها بر روی سایت موجود باشد و بتوان برخی از خدمات عام المنفعه که به نفع جامعه اساتید می باشد (مانند بیمه تکمیلی، شرکت در سمینارها، اطلاع از اخبار انجمن و ...) را به آنها ارائه نمود.


❇️ در راستای درآمدزایی رسوبی و مستمر اعضا، چنانچه از بین اساتید، شخصی مایل به ارائه سمینار یا دوره مجازی بر روی سایت انجمن می باشد، می تواند از طریق حساب کاربری خود اقدام به تولید یک دوره مجازی رایگان یا دارای هزینه نماید که این دوره از طریق وب سایت انجمن نیز تبلیغ خواهد شد. جهت آشنایی با مراحل تولید یک دوره مجازی، می توانید در دوره رایگان زیر ثبت نام نمایید:

iaiu.ir/Course/Take/sotel


با تشکر

دبیرخانه انجمن صنفی اساتید حق التدریس دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی استان اصفهان