حدود 1 سال قبل

برگزاری دومین مرتبه از دومین مجمع عمومی صنف اساتید حق التدریس استان اصفهان به همراه مجمع فوق العاده

با سلام خدمت اساتید، همکاران و اعضای گرامی انجمن صنفی اساتید حق التدریس استان اصفهان

✳️ پیرو پیگیری‌ها و هماهنگی‌های انجام شده توسط دبیر محترمه انجمن، آگهی روزنامه رسمی دعوت به مجمع عمومی همراه با مجمع فوق العاده این انجمن صنفی در دو نوبت زیر منتشر گردید. مطابق اساسنامه انجمن، افرادی که مایل به شرکت در این مجمع می باشند، بایستی با کارت عضویت خود رأس ساعت 8:30 در آدرس اصفهان- خیابان چهار باغ بالا- سالن اجتماعات باشگاه کارگران (مکان سال قبل مجمع انجمن) تشریف فرمایی نمایند.

نوبت اول: صفحه دوم روزنامه رسمی انجمن یعنی اصفهان زیبا در تاریخ 1397/4/11 جهت اولین جلسه مجمع  سه شنبه 2 مردادماه 1397 که به حد نصاب نرسید
نوبت دوم:  صفحه هشتم روزنامه رسمی انجمن یعنی اصفهان زیبا در تاریخ 1397/6/3 جهت دومین جلسه مجمع دو شنبه 26 شهریورماه 1397 که ان شاء الله به خوبی با حضور اساتید گرامی برگزار خواهد شد

❗️ لازم به ذکر است که طبق فرمایش مسئول محترمه اداره کار، کسانی می‌توانند در مجامع فوق شرکت کنند که در مجمع سال قبل شرکت کرده اند و یا عضو رسمی صنف باشند. شرایط شرکت در رأی گیری‌ها در روز مجمع مشخص خواهد شد و افراد غیر عضو ممکن است نتوانند در رأی گیری‌ها شرکت نمایند. بنابراین از شما استاد گرامی تقاضامندیم حتما عضو انجمن شوید تا مشکلی در روز مجمع پیش نیاید. لینک راهنمای عضویت: http://iaiu.ir/Site/News?newsId=18

1️⃣ در ابتدا از ساعت 8:30 تا 9 صبح افراد حاضر شده، احراز هویت شده و پس از نام نویسی اعضای حاضر، جلسه رأس ساعت 9 در صورت به حد نصاب رسیدن حضار، رسمیت خواهد یافت.

2️⃣ در این جلسه ابتدا ساعت 9-10 اصلاحاتی در خصوص اساسنامه انجمن بررسی خواهند شد. چنانچه شما اساتید و اعضای محترم نیز پیشنهاداتی در این زمینه دارید، تا قبل از برگزاری مجمع به اطلاع دبیرخانه برسانید تا پیش نویسی از اساسنامه پیشنهادی تهیه شده و پیش از روز موعود، اطلاع رسانی شود.

3️⃣ در بخش دوم از ساعت 10 الی 10:30 گزارش مالی و فعالیت های این انجمن در سال اول اطلاع رسانی خواهند شد.

4️⃣ در بخش سوم از ساعت 10:30 الی 11 به 6 نفر از اعضای صنف و اعضای هیأت مدیره به صورت منصفانه فرصت 5 دقیقه داده خواهد شد تا نظرات خود را در خصوص ادامه فعالیت هیأت مدیره بیان کنند. چنانچه شخصی مایل به صحبت در این زمینه است، لطفا با دبیرخانه انجمن هماهنگ کند. پس از استماع نظر اعضا نسبت به ادامه فعالیت هیأت مدیره، رأی گیری در خصوص ادامه فعالیت این هیأت مدیره انجام خواهد شد و در صورت عدم موافقت اکثریت به ادامه فعالیت اعضای هیأت مدیره، جهت انتخاب اعضای جدید هیأت مدیره انتخابات صورت خواهد گرفت.

5️⃣ در بخش چهارم که از ساعت 11:05 الی 11:45 انجام خواهد شد، با توجه به اتمام زمان قانونی بازرس انجمن، افرادی که اعلام تمایل به بازرسی انجمن کرده باشند، به همراه افرادی که اعلام تمایل به عضویت در هیأت مدیره کرده باشند (در صورت رأی به انحلال اعضای سابق هیأت مدیره)، هر کدام به مدت 2 دقیقه فرصت خواهند داشت که خود را معرفی کرده و برنامه های خود را بیان کنند. سپس به مدت 5 دقیقه اقدام به رأی گیری و جمع آوری آرا خواهد شد و در پایان آرای بدست آمده اعلام خواهد شد.

⏰ از تمام عزیزان خواهشمندیم در رعایت نظم جلسه همیاری کنند تا همه کارها طبق زمانبندی تنظیم شده پیش برود و رأس ساعت تعیین شده بتوانیم مکان را تحویل مسئولین خانه کارگر بدهیم.

📋 لینک آگهی روزنامه مرتبه اول (انتهای صفحه دوم):
📋 لینک آگهی روزنامه مرتبه دوم (انتهای صفحه هشتم):
http://www.isfahanziba.ir/archive/d/2018-08-25/8
با تشکر
در پناه حق

دبیرخانه انجمن صنفی اساتید حق التدریس استان اصفهان
iaiu.ir
@iaiu_official
3235z - Copy